Agregaty prądotwórcze

Mając na uwadze potrzeby rynkowe Andoria Motoparts wprowadziła do swojej oferty sprzedażowej agregaty prądotwórcze, o mocy od 3-400 KVA. Agregaty od 3-16 KVA oferowane są na silnikach wysokoprężnych oraz benzynowe. W obu przypadkach chłodzone są powietrzem. W agregatach o mocy od 20-400 KVA chłodzonych cieczą używa się silników wysokoprężnych, p...

Mając na uwadze potrzeby rynkowe Andoria Motoparts wprowadziła do swojej oferty sprzedażowej agregaty prądotwórcze, o mocy od 3-400 KVA. Agregaty od 3-16 KVA oferowane są na silnikach wysokoprężnych oraz benzynowe. W obu przypadkach chłodzone są powietrzem. W agregatach o mocy od 20-400 KVA chłodzonych cieczą używa się silników wysokoprężnych, produkowane są w różnych wariantach: zabudowany, niezabudowany czy mobilny.

Ponadto w ofercie znajdują się także agregaty prądotwórczo-spawalnicze 120-300A. Używane są tam także silniki wysokoprężne czy benzynowe.

Więcej

Agregaty prądotwórcze 

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Nie znalazłeś produktu? Kliknij tutaj!
W ofercie posiadamy blisko 2 mln. produktów. Nie sposób wszystko umieścić w Internecie. Nasi specjaliści przygotują dla Ciebie indywidualną ofertę z wszystkimi produktami których potrzebujesz dbając o najniższą cenę.
logotypy
Na pierwsze zakupy -5%