Lublin

Samochody LUBLIN produkowane w Polsce z polskim silnikiem z Andrychowa znalazły swoich odbiorców nie tylko w kraju ale i za granicą. Samochody Lublin o ładowności do 3,5 tony z różnymi typami silników produkowane były głównie dla małych i średnich przedsiębiorców. Używane w nich silniki czterocylindrowe z Andrychowa były ciągle ulepszane technic...

Samochody LUBLIN produkowane w Polsce z polskim silnikiem z Andrychowa znalazły swoich odbiorców nie tylko w kraju ale i za granicą. Samochody Lublin o ładowności do 3,5 tony z różnymi typami silników produkowane były głównie dla małych i średnich przedsiębiorców. Używane w nich silniki czterocylindrowe z Andrychowa były ciągle ulepszane technicznie i dopracowywane do oczekiwanych emisji spalin EURO 3, 4 czy 5.

Andoria Motoparts posiada pełny asortyment części zamiennych do samochodów LUBLIN do wszystkich wersji i typów z silnikiem ANDORIA 4C90, 4CT90 i ADCR, jak i z silnikiem IVECO.

Więcej

Lublin 

Podkategorie

na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 183 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 183 elementów
Nie znalazłeś produktu? Kliknij tutaj!
W ofercie posiadamy blisko 2 mln. produktów. Nie sposób wszystko umieścić w Internecie. Nasi specjaliści przygotują dla Ciebie indywidualną ofertę z wszystkimi produktami których potrzebujesz dbając o najniższą cenę.
logotypy
Na pierwsze zakupy -5%