Części zamienne

Andoria Motoparts sprzedaje jako wyłączny dystrybutor na rynku krajowym i zagranicznym oryginalne części zamienne do silników produkowanych przez Andoria-Mot.

Główne części silnikowe produkowane przez Andoria-Mot takie jak: kadłuby, głowice, obudowy wykonywane są w oparciu o odlewy własnej produkcji. Ich obróbka odbywa się na specjalistycznych m...

Andoria Motoparts sprzedaje jako wyłączny dystrybutor na rynku krajowym i zagranicznym oryginalne części zamienne do silników produkowanych przez Andoria-Mot.

Główne części silnikowe produkowane przez Andoria-Mot takie jak: kadłuby, głowice, obudowy wykonywane są w oparciu o odlewy własnej produkcji. Ich obróbka odbywa się na specjalistycznych maszynach CNC, montaż podzespołów jak głowice, pompy olejowe odbywa się pod szczególnym nadzorem jakościowym opartym o system zarządzania jakości ISO/TS 16949.

Na wszystkie części zamienne sprzedawane przez Andoria Motoparts zapewniamy gwarancję oraz żywotność potwierdzoną przez producenta.

Więcej

Części zamienne 

Podkategorie

 • Silniki Andoria

  W swojej gamie sprzedażowej posiadamy części zamienne do silników jednocylindrowych rodziny S320, S321, które były i są używane do napędu traktorów, z biegiem czasu na bliskim wschodzie czy w Afryce do napędu młockarni, prostych maszyn rolniczych.

  Do dnia dzisiejszego używane są silniki rodziny S320, S321 z uwagi na prostotę ich konstrukcji oraz możliwość naprawy we własnym zakresie. Andoria Motoparts posiada w swojej gamie sprzedażowej wszystkie oryginalne części do silników S320, S321.

  Obok sprzedawanych silników rodziny S320, S321 Andoria-Mot zasłynęła ze sprzedaży silników 4 cylindrowych 4CT90, które znalazły swoje zastosowanie w pojazdach dostawczych Lublin, Honker, Pasagon, Gazela, UAZ.

  Andoria Motoparts jest jedynym dystrybutorem oryginalnych wszystkich części zamiennych do silników 4 cylindrowych 4CT90 w kraju i za granicą.

  Silniki rodziny: 4CT90, ADCR w zależności od rynków (Klientów) oraz w celu spełniania ciągle zaostrzających się przepisów dotyczących emisji spalin produkowane były w wersji Euro 2, Euro 3, Euro 4 a od marca 2011 jest również zgodnie z wymaganiami EURO-5.

 • Silniki Leyland

  Historia produkcji silnika LEYLAND sięga lat 60-tych kiedy to zakupiono licencję do produkcji i rozpoczęto produkcję silników 4 i 6 cylindrowych na szeroką skalę. Swoje zastosowanie silniki Leyland (SW400, SW266) znalazły w autobusach kombajnach czy ładowarkach. Do dnia dzisiejszego używa się te silniki z uwagi na ich niezawodność oraz możliwość szybkiej naprawy. Andoria Motoparts posiada w swoim asortymencie większość części zamiennych do tych silników, dzięki bliskiej współpracy z producentami czy dostawcami części do Andrychowa.

  Tylko oryginalne części do silników Leyland sprzedawane przez Andoria Motoparts zapewniają bezawaryjną pracę silnika na kolejne lata. W ostatnim okresie czasu pojawiło się wiele zamienników z Chin czy Indii, które nie spełniają wymogów jakościowych.

  W przypadku braku nowych części do silników Leyland do sprzedaży Andoria Motoparts oferuje regenerowane części zamienne na które przedkłada gwarancję wykonawcy.

 • Silniki Ruggerini

  Uzupełnieniem szerokiej gamy części zamiennych do silników Andoria Motoparts uzupełnia mniejszymi silnikami Ruggerini używanymi głównie w agregatach prądotwórczych czy małych jednostkach napędowych (małe traktorki do odśnieżania czy sprzątania).

 • Honker

  Nazwa i pojazd znany prawie wszystkim. Używany przez polską armię w trudnych warunkach atmosferycznych oraz bojowych, wyposażony w silnik wyprodukowany w Andrychowie.

  Andoria Motoparts posiada pełny asortyment części zamiennych do samochodu HONKER, do wszystkich wersji i typów począwszy od części blacharskich, a skończywszy na częściach do silników 4CT90, ADCR, IVECO czy VM.

  Na stronie znajdziecie Państwo katalog części zamiennych do samochodów HONKER, jak i instrukcje obsługi, montażowe, czy serwisowe silnika.

 • Lublin

  Samochody LUBLIN produkowane w Polsce z polskim silnikiem z Andrychowa znalazły swoich odbiorców nie tylko w kraju ale i za granicą. Samochody Lublin o ładowności do 3,5 tony z różnymi typami silników produkowane były głównie dla małych i średnich przedsiębiorców. Używane w nich silniki czterocylindrowe z Andrychowa były ciągle ulepszane technicznie i dopracowywane do oczekiwanych emisji spalin EURO 3, 4 czy 5.

  Andoria Motoparts posiada pełny asortyment części zamiennych do samochodów LUBLIN do wszystkich wersji i typów z silnikiem ANDORIA 4C90, 4CT90 i ADCR, jak i z silnikiem IVECO.

 • Gazela

  GAZELA jako „cichy” następca lub konkurent dla samochodów Lublin.

  Różnic między tymi samochodami a LUBLIN-em było kilka: od ładowności (wersje powyżej 3,5 tony), poprzez napęd (na tylną oś oraz 4x4) a skończywszy na zabudowach specjalnych pod wymogi klientów.

  W samochodach GAZELA użyto silnika 4 cylindrowego z Andrychowa, który z powodzeniem zaspokajał oczekiwania klienta w zakresie mocy.

  Andoria Motoparts oferuje pełny asortyment części zamiennych do samochodu GAZELA, do wszystkich wersji i typów, z napędem na tylną oś lub napędem 4x4.

  Oferujemy części do GAZELI zarówno z silnikiem ANDORIA 4CT90 i ADCR, jak i z silnikiem STEYR oraz silnikami benzynowymi

  Andoria Motoparts jest bezpośrednim importerem części zamiennych.

 • Żuk

  Części zamienne do samochodów Żuk.

 • Samochody osobowe

  Samochody osobowe

 • Samochody dostawcze

  Samochody dostawcze

 • LDV

  Samochody LDV  wyposażony w silnik wyprodukowany w Andrychowie.

  Andoria Motoparts posiada pełny asortyment części zamiennych do samochodu LDV, do wszystkich wersji i typów począwszy od części blacharskich, a skończywszy na częściach do silników 4CT90, ADCR, IVECO czy VM.

   

 • Katalogi i Instrukcje

  Katalogi i instrukcje do silników produkcji ANDORII

  Katalogi do samochodów LUBLIN, GAZELA, HONKER

 • ORYGINALNE CZĘŚCI DO...

  Mamy do zaoferowania Państwu nowe, oryginalne części do pojazdów IVECO. Części zakupione bezpośrednio u producenta. Gwarancja ceny i jakości.

 • ORYGINALNE CZĘŚCI DO...

  Szanowni Państwo poszerzając asortyment sprzedaży wprowadziliśmy do naszej oferty, nowe, oryginalne części do pojazdów IVECO. Oferowane części pochodzą bezpośrednio od włoskiego producenta.

Nie znalazłeś produktu? Kliknij tutaj!
W ofercie posiadamy blisko 2 mln. produktów. Nie sposób wszystko umieścić w Internecie. Nasi specjaliści przygotują dla Ciebie indywidualną ofertę z wszystkimi produktami których potrzebujesz dbając o najniższą cenę.
logotypy
Na pierwsze zakupy -5%