Bezpieczeństwo płatności

First Data Polska jest krajową instytucją płatniczą w rozumieniu art. 2 pkt 16 Ustawy z dnia 19 sierpnia 2011r. o usługach płatniczych, wpisana do rejestru Krajowych Instytucji Płatniczych prowadzonym przez Urząd Komisji Nadzoru Finansowego pod numerem IP8/2013.

First Data jest jednym z największych i zarazem najbardziej doświadczonym centrum autoryzacyjno-rozliczeniowym, obecnym na polskim rynku od 1991roku.

Obsługuje wszystkie rodzaje kart płatniczych, a szeroka gama produktów, które oferuje odpowiada potrzebom najbardziej wymagających Klientów. Stawia na sprawdzone, bezpieczne i niezawodne urządzenia, które zapewnią płynną obsługę transakcji. Będąc częścią międzynarodowej korporacji First Data, światowego lidera w branży, dba o najwyższe standardy w dziedzinie obsługi płatności, dostarczając Klientom coś więcej niż tylko transakcje.

Zakupy online są bardzo wygodne i szybkie. Zarówno my jako sprzedawca, jak i Payeezy dokładamy wszelkich starań, by wszystkie transakcje przebiegały nie tylko sprawnie, ale i całkowicie bezpiecznie.

Żeby jednak wszystko odbyło się bez zbędnych komplikacji, warto również samodzielnie zadbać o własne bezpieczeństwo w świecie online zarówno podczas robienia zakupów i płacenia za nie jak i podczas innych aktywności w sieci.


logotypy
Na pierwsze zakupy -5%