Utrzymanie ruchu

Łożyska, pasy, uszczelnienia techniczne, części do obrabiarek, pasty, kleje, smary techniczne, pasy transmisyjne, łańcuchy, materiały ścierne, elastyczne komponenty łączeniowe, sprzęgła to elementy, które możemy zaoferować dodatkowo naszym odbiorcom. Poszerzając swój asortyment mamy nadzieję że nasi klienci „kupią wszystko” w jednym miejscu i za...

Łożyska, pasy, uszczelnienia techniczne, części do obrabiarek, pasty, kleje, smary techniczne, pasy transmisyjne, łańcuchy, materiały ścierne, elastyczne komponenty łączeniowe, sprzęgła to elementy, które możemy zaoferować dodatkowo naszym odbiorcom. Poszerzając swój asortyment mamy nadzieję że nasi klienci „kupią wszystko” w jednym miejscu i zaoszczędzą czas.

W ofercie mamy także materiały szlifierskie i spawalnicze. Tarcze o różnych wymiarach do różnych materiałów zaspokoją potrzeby każdego warsztatu samochodowego i nie tylko. Papier ścierny w standardzie do użytku „domowego” czy specjalistyczny papier do aluminium wypełniają gamę oferowanych produktów. Pady do polerowania o różnych kształtach i twardościach zabezpieczają potrzeby przy pracach remontowo-blacharski i nie tylko.

Więcej

Utrzymanie ruchu 

Nie znalazłeś produktu? Kliknij tutaj!
W ofercie posiadamy blisko 2 mln. produktów. Nie sposób wszystko umieścić w Internecie. Nasi specjaliści przygotują dla Ciebie indywidualną ofertę z wszystkimi produktami których potrzebujesz dbając o najniższą cenę.
logotypy
Na pierwsze zakupy -5%