Koszty dostawy przesyłek krajowych

Przesyłki dostarczane są w dni robocze (od poniedziałku do piątku) w godz. od 08:00 do 18:00. Standardowy czas dostawy wynosi 1-2 dni robocze.

Paczki na wypadek uszkodzenia ubezpieczone są standardowo do kwoty 1000 PLN. Na wniosek Klienta możliwe jest podniesienie kwoty ubezpieczenia za dodatkową opłatą. Szczegółowe warunki ubezpieczenia znajdują się na stronach firm transportowych GLS, DPD oraz UPS. W razie uszkodzenia towaru podczas transportu należy jak najszybciej wezwać kuriera (w tym celu można zadzwonić na infolinie firmy kurierskiej) i zażądać spisania protokołu uszkodzenia towaru. Najlepszym rozwiązaniem jest sprawdzenie towaru w obecności kuriera i ewentualne spisanie protokołu uszkodzenia. Brak spisania protokołu uszkodzenia uniemożliwi Państwu staranie się o odszkodowanie od firmy kurierskiej.

kurierzy

Kurier GLS

Paczki do 30kg.

  • Przedpłata: 17zł
  • Płatność przy odbiorze: 25zł

Kurier DPD

Paczki 30-40kg.

  • Przedpłata: 34zł
  • Płatność przy odbiorze: 42zł

Paczki 40-50kg.

  • Przedpłata: 41zł
  • Płatność przy odbiorze: 49zł

Paleta 50-300kg.

  • Przedpłata: 120zł
  • Płatność przy odbiorze: 128zł

Usługi dodatkowe na życzenie Klienta

Gwarancja dostawy na drugi dzień do godz. 10:00

Prosimy o kontakt w celu sprawdzenia kosztu oraz dostępności usługi w Państwa lokalizacji.

Gwarancja dostawy na drugi dzień do godz. 12:00

Prosimy o kontakt w celu sprawdzenia kosztu oraz dostępności usługi w Państwa lokalizacji.

Dostawa w sobotę (SaturdayService)

Prosimy o kontakt w celu sprawdzenia kosztu oraz dostępności usługi w Państwa lokalizacji. Usługa SaturdayService dostępna jest tylko w większych miastach.

Koszty dostawy przesyłek zagranicznych

Zapewniamy transport poza granice Polski - w tym do krajów Unii Europejskiej oraz poza nią. Bezproblemowo dostarczymy paczkę na dowolny kontynent oraz do dowolnego kraju. W celu weryfikacji dostępności przesyłki, czasu oraz kosztu transportu, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

mapa


logotypy
Na pierwsze zakupy -5%