Silniki Leyland

Historia produkcji silnika LEYLAND sięga lat 60-tych kiedy to zakupiono licencję do produkcji i rozpoczęto produkcję silników 4 i 6 cylindrowych na szeroką skalę. Swoje zastosowanie silniki Leyland (SW400, SW266) znalazły w autobusach kombajnach czy ładowarkach. Do dnia dzisiejszego używa się te silniki z uwagi na ich niezawodność oraz możliwość...

Historia produkcji silnika LEYLAND sięga lat 60-tych kiedy to zakupiono licencję do produkcji i rozpoczęto produkcję silników 4 i 6 cylindrowych na szeroką skalę. Swoje zastosowanie silniki Leyland (SW400, SW266) znalazły w autobusach kombajnach czy ładowarkach. Do dnia dzisiejszego używa się te silniki z uwagi na ich niezawodność oraz możliwość szybkiej naprawy. Andoria Motoparts posiada w swoim asortymencie większość części zamiennych do tych silników, dzięki bliskiej współpracy z producentami czy dostawcami części do Andrychowa.

Tylko oryginalne części do silników Leyland sprzedawane przez Andoria Motoparts zapewniają bezawaryjną pracę silnika na kolejne lata. W ostatnim okresie czasu pojawiło się wiele zamienników z Chin czy Indii, które nie spełniają wymogów jakościowych.

W przypadku braku nowych części do silników Leyland do sprzedaży Andoria Motoparts oferuje regenerowane części zamienne na które przedkłada gwarancję wykonawcy.

Więcej

Silniki Leyland 

Podkategorie

Nie znalazłeś produktu? Kliknij tutaj!
W ofercie posiadamy blisko 2 mln. produktów. Nie sposób wszystko umieścić w Internecie. Nasi specjaliści przygotują dla Ciebie indywidualną ofertę z wszystkimi produktami których potrzebujesz dbając o najniższą cenę.
logotypy
Na pierwsze zakupy -5%